سایت 118 گلس،​تخصصي ترين سايت صنعت شيشه کشور
 سایت 118 گلس،​تخصصي ترين سايت صنعت شيشه کشور

سایت 118 گلس اولین و جامع ترین سایت صنعت شیشه می باشد. 

این سایت پیشگام و بنیان گذار عرضه خدمات جامع الکترونیکی و اینترنتی در صنعت شیشه است. مجموعه 118 گلس با بهره گیری از تجربیات و دانش خود در زمینه صنعت شیشه که طی چند دهه بدست آورده، نیازمندی ها و کاستی های این صنعت را شناسایی کرده و در پی رفع آن ها برآمده است. این مجموعه با در اختیار داشتن بانک اطلاعاتی جامعی از ارائه دهندگان محصولات و خدمات صنعت شیشه در تلاش است تا ارتباط متقاضیان و عرضه کنندگان این صنعت را بهبود بخشد.

در سایت 118 گلس تمامی محصولات و خدمات صنعت شیشه شامل تهیه و نصب انواع شیشه های دوجداره، لمینت، سکوریت (میرال)، رنگی، ضدگلوله و … و همچنین تولید و نصب انواع درب های دستی، نیمه اتوماتیک و اتوماتیک با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت توسط بهترین و مجرب ترین تولیدکنندگان و فعالان صنعت شیشه کشور بصورت یکپارجه ارائه می شود. همچنین بروزترین اخبار صنعت شیشه و درب اتوماتیک در این سایت برای علاقه مندان قرار داده می شود. این سایت همچنین با معرفی بروزترین و پیشرفته ترین دستاوردهای صنعت شیشه امکانی را برای فعالین این صنعت مهیا می کند تا بتوانند قابلیت ها و محصولات خود را به متقاضیان سراسر ایران ارائه دهند.

ویژگی های سایت 118 گلس در یک نگاه

1- اولین و جامع ترین سایت صنعت شیشه در ایران

2- بانک اطلاعاتی کامل و جامع از تمامی فعالان، تولیدکنندگان، فروشندگان و ارائه دهندگان خدمات صنعت شیشه

3- امکان  ثبت سفارش و دریافت خدمات یکپارچه برای تمامی محصولات صنعت شیشه

4- فراهم آوردن بستری مناسب برای معرفی محصولات و خدمات صنعت شیشه

5- واردات و صادرات تمامی ملزومات صنعت شیشه از/به کشورهای همسایه

چشم انداز مجموعه 118 گلس

حرکت در راستای دستیابی به عنوان بهترین و برترین مرکز ارائه دهنده خدمات و تولیدات صنعت شیشه بصورت الکترونیکی و کسب بالاترین میزان رضایت مشتریان و فعالان حوزه صنعت شیشه و همچنین ارتباط مستقیم با اتاق های بازرگانی بین المللی در پایتخت ها و شهرهای تجاری مهم جهان از منظر معاملات اقتصادی و استفاده از استانداردهای بین المللی.

(در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران)