سایت 118 گلس،​تخصصي ترين سايت صنعت شيشه کشور
 سایت 118 گلس،​تخصصي ترين سايت صنعت شيشه کشور
سفارش بلوک شیشه ای

انواع بلوک شیشه ای ؛ سفارش بلوک شیشه ای

بلوک شیشه ای دیوار یا  آجر شیشه ای یک عنصر زیبا و جذاب در معماری محسوب می شود. این عنصر با تنوع در رنگ، ابعاد، بافت و فرم وجود دارد.

عبور نور از این نوع بلوک علاوه بر روشنایی تعدیل شده، جلوه و زیبایی خاصی به فضا می بخشد و نوعی عنصر تزیینی در ساختار معماری است.

این بلوک ها تو خالی بوده و در دیوار ها، پنجره های سقفی و نورپردازی ویلاها و نمای بیرونی خانه ها کاربرد دارد. بافت و رنگ بلوک های شیشه ای می تواند دارای شفافیت متفاوت باشد.

آجر شیشه ای دیوار تو خالی بوده، از ترکیب شیشه بازیافتی، شن، خاکستر سودا و سنگ آهک تولید می شود. این مواد حرارت دیده با هم ترکیب می شوند و سپس درون قالب هایی با الگوی متفاوت

ریخته می شوند و هر قالب یک نیمه بلوک را شکل می دهد. برای ثبت سفارش و کسب هرگونه اطلاعات به سایت  شرکت ایمن جام پیروزان  مراجعه نمایید.

 

بلوک شیشه ای

بلوک شیشه ای رنگی

بلوک شیشه ای رنگی در رنگ های قرمز، نارنجی، قهوه ای، طلایی، زرد، آبی، بنفش و سایر رنگ ها با قیمت های متفاوت وجود دارد و براساس نیاز و سبک معماری ساختمان انتخاب می شود.

بلوک شیشه ای رنگی دارای طرح و انواع مختلف شفاف، مات، تزریقی و انواع دیگر با قیمت متفاوت به فروش می رسد.

آجر شیشه ای رنگی یکی از المان های اصلی معماری ساختمان به شمار می رود. از مهمترین ویژگی های آنها عایق بودن صوتی و حرارتی مناسب، تامین نور داخلی ساختمان متناسب با نور روز است.

تنوع در طرح و رنگ، قابل استفاده در پارتیشن، نمای بیرونی و داخلی ساختمان های تجاری و مسکونی و ایجاد فضای خصوصی امن ویژگی هایی است که این متریال ساختمانی را محبوب کرده است.

برای اطلاع از قیمت انواع درب شیشه ای و بلوک شیشه ای و همچنین مشاهده نمونه کارها تنها کافی است به سایت   شرکت ایمن جام پیروزان  به آدرس   www.piroozanshop.com مراجعه نمایید.

بلوک شیشه ای رنگی

بلوک شیشه ای طرح دار

استفاده از بلوک شیشه ای طرح دار برای جداسازی فضاهای داخلی با حفظ روشنایی کافی می تواند یکی از مزایای آن باشد. افزایش فضای مفید داخلی  اهمیت دارد، چون ضخامت دیوار ۸ سانتیمتر است.

این نوع بلوک در مقایسه با دیوارهای آجری سنتی سبک بوده، امکان به کارگبری طرح ها و رنگ های مختلف در یک یا چند دیوار براساس سلیقه و نیاز وجود دارد.

سادگی و سرعت عمل بالا در نصب بلوک شیشه ای طرح دار، ارزان بودن قیمت تمام شده و همچنین نظافت و سادگی در دیوارهای شیشه ای مزایای قابل توجهی است.

نظافت آسان و تمیزی دیوار شیشه ای و به کارگیری آجر شیشه ای طرح دار در تمام یا بخش هایی از نمای ساختمان برای سازندگان و دکوراتورها اهمیت دارد. برای ثبت سفارش و کسب هرگونه اطلاعات

به سایت  شرکت ایمن جام پیروزان  مراجعه نمایید.

بلوک شیشه ای طرح دار

بلوک شیشه ای سقفی

بلوک شیشه ای سقفی به دلیل دوجداره بودن و محکم بودن و همچنین بازتاب نور طبیعی به داخل فضا کاربرد فراوان در فضاهای مختلف دارد.

آجر شیشه ای در سقف پاسیو، استخر و فضاهایی که در طبقات به خاطر نداشتن نور با مشکل مواجه هستند قابل اجراست.

برای داشتن دکوراسیون مدرن در حمام و سرویس های بهداشتی می توان از آجر شیشه ای سقفی استفاده کرد و فضایی پرنور و درخشان ایجاد کرد.

این نوع بلوک به عنوان عنصر معماری جایگزینی برای پنجره یا پارتیشن اتاق و بسیار پرطرفدار است، چون اجازه ورود نور از خارج یا اتاق مجاور را به فضای مورد نظر می دهد.

برای نصب آجر شیشه ای در سقف باید سازه ای محکم و مقاوم داشت، باید وزن بلوک شیشه ای و ملات بین آن دقیق محاسبه شود و آن را به وزن آهن و پروفیلی که برای نگهداری بلوک شیشه ای ها آهن کشی می شود اضافه کرد.

میزان بار تحمیلی مانند افرادی که روی سقف در حال حرکت هستند و بار یا اشیا و وسایلی که مکن است روی سقف قرار گرفته یا از روی آن عبور کنند باید محاسبه و پیش بینی شود.

برای مشاوره رایگان به سایت  شرکت ایمن جام پیروزان  مراجعه نموده و با همکاران باتجربه ما در این زمینه تماس حاصل نمایید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


4 − = یک