سایت 118 گلس،​تخصصي ترين سايت صنعت شيشه کشور
 سایت 118 گلس،​تخصصي ترين سايت صنعت شيشه کشور
قفل دیجیتال شیشه سکوریت

قفل دیجیتال شیشه سکوریت

قفل دیجیتال شیشه سکوریت:امروزه در بسیاری از منازل مدرن و شیک لوازم و تجهیزاتی استفاده میشود که کاربرد دیجیتالی دارد و میتوانیم در زمره تجهیزات هوشمند قرار دهیم. هوشمندی امروزه یکی از ابزار های مورد نیاز بشر است که میتوانید با استفاده از آن در زمان و انرژی صرفه جویی کند. قفل های هوشمند از قبیل این تجهیزات مدرن و امروزی اند که بسیار در سراسر دنیا مورد استقبال مشتریان واقع میشوند. یکی از این تجهیزات دیجیتال قفل دیجیتال شیشه سکوریت می باشد که باعث افزایش امنیت محل کار شما خواهد شد.

قفل دیجیتال شیشه سکوریت چیست:

قفل دیجیتال در مدل ها و کاربردهای متفاوتی ساخت می شود. یکی از مدل های قفل های هوشمند قفل دیجیتال شیشه سکوریت می باشد. این قفل برای درب های شیشه ای ساخته شده است. به راحتی می توانید این قفل الکترونیکی را بر روی درب های شیشه ای نصب کنید. با نصب این قفل برای شیشه سکوریت ورود و خروج با کنترل انجام می شود. شما می توانید با رمز،کارت یا اثر انشگت درب را باز کنید. شما می توانید با اضافه کردن ریموت کنترل از راه دور درب را باز کنید.

قفل دیجیتالی شیشه سکوریت
قفل هوشمند شیشه سکوریت

قفل الکترونیکی بر روی چه درب های نصب می شود:

قفل هوشمند بر روی انواع درب های چوبی ضدسرقت و معمولی ،درب های رویه چرمی و درب از جنس شیشه سکوریت نصب میشود. قفل شیشه سکوریت میتواند یک قفل معمولی و ساده مکانیکی باشد. یا اینکه یک قفل هوشمند شیشه سکوریت باشد که تفاوت های بسیار زیادی دارند. ادارات ،پاساژ ها،مجموعه های ورزشی،لابی ساختمان های لاکچری .شعب بانک ها و رستوران ها یا هر محل دیگری که در آن از درب شیشه سکوریت استفاده میشود میتواند یک قفل شیشه سکوریت بپذیرد.

با نصب قفل شیشه سکوریت بر روی درب میتوانید از امکانات هوشمندی این قفل های دیجیتال نهایت استفاده را ببرید. برای نصب قفل دیجیتال شیشه سکوریت نیازی یه سوراخ کاری بر روی درب ندارید. این قفل ها با چسب های مخصوص بر روری درب نصب می شوند.

ویژگی قفل دیجیتال شیشه سکوریت:

قفل شیشه سکوریت از نوع دیجیتال مجهز به مغزی تمام برقی و سیستم تشخیص کارت و رمز و اثر انگشت میباشد.

می توانید اثر انگشت خود را به قفل شناسایی کنید.

هربار برای باز کردن درب تنها با اثر انگشت خود از امنیت بالا و زمان ذخیره شده بهره مند گردید.

یا می توانید با شناسایی رمز به قفل درب را باز کنید.

قابلیت تعریف کارت که بسیاری از قفل های هوشمند امروزه از آن استفاده میکنند نیز یک قابلیت مهم و کاربردی بوده است.

کارت های rf میتوانند به قفل شیشه سکوریت شناسایی شوند و درب شیشه سکوریت شما را به آسانی برای شما باز کنند.

در مدل هایی دیگر از این قفل شیشه سکوریت میتوانید ریموت و کیت تعریف کنید.

تعریف کیت و ریموت به این منظور است شما از دور و فاصله زیاد تا حدود چند متر میتوانید درب را با فشردن این ریموت باز کنید.

بسیاری از ادارات  با مجهز کردن درب به کیت و ریموت هم امنیت را بالا میبرند. هم درب تنها توسط مدیر یا حراست مربوطه یا هرشخص مدنظر با در دسترس داشتن ریموت باز میشود.
این قفل شیشه سکوریت نیروی مورد نیاز برای باز و بست کردن درب را از برق باتری ها تامین میکند .

قفل دیجیتال شیشه سکوریت
مزایای قفل شیشه سکوریت

مزایای قفل دیجیتال شیشه سکوریت:

سارقان همیشه به دنیال راه ورود با کمترین صدا می باشند. افراد سود جو می توانند قفل های سکوریت مکانیکی را به راحتی و بدون سر صدا باز کنند. قفل دیجیتال شیشه سکوریت مجهز به سیستم های امنیتی پیشرفته ای می باشد. از جمله این سیستم ها می توان به آلارم ضدسرقت اشاره کرد. در صورت وارد کردن رمز یا کارت غیر مجاز به قفل آلارم قفل به صدا در می آید. در صورت ضربه زدن به قفل یا درب آلارم دستگاه فعال می شود. این قفل های هوشمند مجهز به سیستم ضدشوک و آلارم حریق نیز می باشند.

یکی دیگر از ویژگی های مهم قفل های سکوریت نیاز نداشتن به کلید مکانیکی می باشد. در صورت گم کردم کلید های درب شیشه سکوریت به مشکل های زیادی بر خواهید خورد. ولی در قفل های هوشمند شما دیگر نیازی به کلید ندارید کلید شما رمز یا اثر انگشت شما می باشد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


5 × = بیست پنج