سایت 118 گلس،​تخصصي ترين سايت صنعت شيشه کشور
 سایت 118 گلس،​تخصصي ترين سايت صنعت شيشه کشور
معرفی شیشه اسپندرال ؛ سفارش شیشه اسپندرال | قسمت دوم

معرفی شیشه اسپندرال ؛ سفارش شیشه اسپندرال | قسمت دوم

گزینه های مورد توجه هنگام ساخت شیشه اسپندرال یکپارچه

 شیشه اسپندرال:رامادُر انواع متنوعی از پانل های اسپندرال را ارائه می دهد تا هم از نظر سبک و هم مشخصات متناسب با ساختمان شما باشد. با در نظر گرفتن موارد زیر، شیشه های اسپندرال به خوبی به عنوان یک تاکتیک زیبایی شناختی برای ایجاد ساختمان های براق و ساده عمل می کنند.

  • شیشه اسپندرال نباید از شیشه های شفاف با دید زیاد ساخته شود.
  • تمام شیشه های مورد استفاده در یک شیشه اسپندرال باید در برابر فشارهای حرارتی مرتبط با جذب و جمع شدن احتمالی گرما تقویت شوند و مقاوم باشند.
  • اگر قرار است از عایق برای شیشه اسپندرال استفاده شود، مهم است که سازنده اطمینان حاصل کند که چسب وعایق برای چنین کاربردی طراحی شده است. عایق اضافه شده می تواند انرژی خورشیدی را در داJخل واحد اسپندرال به دام بیندازد و به آن اجازه می دهد تا جمع شود و خطر شکستگی حرارتی یا خرابی چسب، عایق یا سایر اجزای مهم را افزایش می دهد.
  • نصب نادرست آن باعث ایجاد نقاط خاصی بر روی صفحات و در نتیجه منجر به شکستگی بالقوه آن خواهد شد.

شرکت شیشه میرال | miralglass | شیشه های اسپندرال

نقش گرمایش در مقاومت شیشه اسپندرال

شیشه اسپندرال شیشه ای است که با حرارت پردازش می شود و رنگ های سرامیکی برای همیشه در سطح شیشه ذوب می شوند. از آنجا که شیشه معتدل یا تقویت شده از حرارت است، شیشه اسپندرال دو تا پنج برابر شیشه معمولی استحکام بیشتری دارد و در برابر فشارهای بارگیری یکنواخت و تنش های گرمایی مقاومت بیشتری دارد. بنابراین روش های گرمایشی به کار برده شده در ساخت شیشه موجب استحکام آن در شرایط حرارتی بسیار زیاد می شود.
از شیشه اسپندرال علاوه بر زیباسازی ظاهری، می توان برای تأمین حرارت مناطق خاص یک ساختمان نیز استفاده کرد، زیرا دارای قابلیت های حرارتی بسیار خوبی است. به منظور دام انداختن و حفظ گرمای خورشید، ساختمان های مختلف صنعتی با اسپندرال پوشانده می شوند. ثابت شده است که این روش موثر است و در سراسر کره زمین از آن استفاده می شود.

برای اطلاع از قیمت ها و مشاوره با کارشناسان ما  کارشناسان فروش شرکت ایمن جام پیروزان  تماس بگیرید.

شیشه اسپندرال یا شیشه چاپ دار چیست؟ - فناوری داده پویشگر
تاثیر رنگ آمیزی در تغییرات ظاهری شیشه های اسپندرال

هنگامی که رنگ تمام قطعات شیشه یکسان مشاهده می شود، ظاهری یکنواخت به وجود می آورد. هنگام ایجاد یک ظاهر یکنواخت خارجی، باید رنگ ها و خصوصیات نوری شیشه های مورد استفاده را در نظر گرفت. در مورد شرایط نوری مختلف برای شیشه های اسپندرال، به دست آوردن یک تطابق کامل عملی کمی مشکل است. با این حال توجه به جزئیات معمولاً یکنواختی بیشتری ایجاد می کند. رنگی که برای رنگ آمیزی شیشه های اسپندرال انتخاب می شود از اهمیت ویژه ای برخوردار است، زیرا این رنگ بر ظاهر کلی ساختمان که به آن اعمال می شود تأثیر بسیار زیادی خواهد گذاشت. هنگامی که رنگ های پانل ها با دقت با رنگ های مشابه مطابقت می یابد، اسپندرال به گزینه ای ایده آل برای انواع ساختمان ها تبدیل می شود. حتی می توان این شیشه ها را با رنگ های متضاد به گونه ای طرح بندی کرد که از قسمت بیرونی دارای دیدی یکپارچه باشد و ابتدا و انتها نداشته باشد. علاوه بر رنگ های استاندارد تقریباً از طیف گسترده ای از رنگ های کلاسیک می توان در ساخت این شیشه ها استفاده کرد. بنابراین اینکه از چه نوع رنگی برای رنگ آمیزی این صفحات شیشه ای استفاده شود می تواند تاثیرات بسیار مثبتی بر روی آن ها اعمال کند.

برای اطلاع از قیمت ها و مشاوره با کارشناسان ما  کارشناسان فروش شرکت ایمن جام پیروزان  تماس بگیرید.

زیبایی ساختمان در استفاده از شیشه های اسپندرال

شیشه های اسپندرال علاوه بر اینکه کاملاً بادوام هستند، می توانند به شکل زیبایی نیز مورد استفاده قرار گیرند. از شیشه های اسپندرال معمولاً بین بخش های خاصی از ساختمان از جمله فضای بین طبقات، ستون ها، سقف ها و سایر فضاهای کوچک یا بزرگ استفاده می شود. هدف اصلی زیبایی شیشه اسپندرال، ایجاد ظاهری یکنواخت با استفاده از پانل های شیشه ای رنگی است. طبق مشخصات شما قادر به تهیه استاندارد یا عایق بندی دارای درجه حرارت های مختلف این شیشه برای ساخت مقاومت های مختلف خواهیم بود.

V-Art - Venus Glass Co.

شیشه های اسپندرال می توانند با بسیاری از انواع دیگر شیشه هایی که برای نما بندی ساختمان استفاده می شوند، مطابقت داشته باشند. با استفاده از چاپ طرح های مورد نظر خود بر روی آن ها می توانید زیبایی آن را دو چندان کنید. برای چاپ طرح های دلخواه بر روی این شیشه های از چاپ های سرامیکی و یا چاپ یووی استفاده می شود.

برای اطلاع از قیمت ها و مشاوره با کارشناسان ما  کارشناسان فروش شرکت ایمن جام پیروزان  تماس بگیرید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


4 × سه =