سایت 118 گلس،​تخصصي ترين سايت صنعت شيشه کشور
 سایت 118 گلس،​تخصصي ترين سايت صنعت شيشه کشور
معرفی شیشه شفاف وین وایت | قسمت دوم

معرفی شیشه شفاف وین وایت | قسمت دوم

شیشه های ضدگلوله وین وایت

شیشه شفاف وین وایت:شیشه های ضدگلوله و ضد ضربه را می توان از وین وایت ساخت. در واقع نیاز است که این شیشه ها، همراه با یک لایه PVB لمینت شوند تا مقاومت بالایی پیدا کنند و یا تحت حرارت بالا سکوریت شوندشیشه لمینت وین وایت و یا سکوریت وین وایت، ایمنی بالایی برای افراد حاضر ایجاد می کنند. زیرا در صورت اصابت گلوله و شکسته شدن، خرده ها به اطراف پاشیده نمی شوند بلکه به دلیل وجود لایه PVB، همچنان در جای خود به صورت یکپارچه باقی می مانند و گلوله نیز در این لایه پلی کربنات گیر می کند.

فروش عمده شیشه های ضد گلوله وین وایت - مرکز فروش عمده شیشه | شیشه وین وایت
البته ضخامت نیز در این رابطه، پارامتری تعیین کننده است و معمولا از ضخامت های 7 تا 75 میلی متر برای ساخت شیشه های ضدگلوله وین وایت استفاده می شود. گفتنی است این شیشه های وین وایت اغلب در ساختار سازمان های دولتی، خودروهای VIP، بانک ها، صرافی ها، جواهرفروشی ها و هر جا که به امنیت بسیار بالایی احتیاج است بکار برده می شوند.

برای اطلاع از قیمت ها و مشاوره با کارشناسان ما  کارشناسان فروش شرکت ایمن جام پیروزان  تماس بگیرید.​

شیشه های لعابی و رنگی وین وایت

شیشه های وین وایت لعابی رنگی، در ساختمان های امروزی کاربرد و محبوبیت بسیار بالایی پیدا کرده اند. این المانها باعث روشنایی فضا شده و نور طبیعی را به زیبایی از خود عبور می دهند. از طرفی بعنوان جایگزین کاغذ دیواری، فرسودگی ها و نازیبایی های دیوار را پوشش می دهند.
این گزینه ها عمدتا برای ساخت درب شیشه ای، ویترین ها، پارتیشن های شیشه ای، میز شیشه ای، آیینه ها و نظایر اینها در فضاهای داخلی مسکونی و اداری  نظیر حمام، آشپزخانه، لابی و فروشگاهها کاربرد دارند. جالب است بدانید که گاهی آرم یک برند و یا طرحی زیبا روی آنها چاپ می شود تا ضمن زیباسازی بیشتر، به تبلیغات و بازاریابی برند نیز کمک کنند.

فروش شیشه لعابی قابل سکوریت

گفتنی است شیشه های رنگی وین وایت به صورت شفاف و مات عرضه می شوند. اگر حریم خصوصی برایتان در اولویت قرار دارد، توصیه می کنیم نوع مات را مورد استفاده قرار دهید. این شیشه ها بسیار محکم و با دوام هستند و معمولا از نوع لمینت می باشند و بنابراین ایمنی بالایی را در محیط ایجاد می کنند
برش شیشه های وین وایت رنگی معمولا در کارخانه صورت می گیرد و نصب آنها نیز به آسانی صرفا با چسب آکواریوم امکانپذیر است. در ضمن می توان ضمن برش، سوراخکاری لازم را برای نصب جاساز و قرار گرفتن پریز و کلید روی آن انجام داد.  در نهایت باید گفت شیشه های لعابی وین وایت عایق رطوبتی، صوتی و حرارتی بوده و علاوه بر اینکه از هدر رفتن انرژی جلوگیری می کنند، هرگز دچار پوسیدگی و خوردگی نمی شوند و سالیان متمادی می توانند جلوه ای جذاب را برای هر محیطی به ارمغان بیاورند.

برای اطلاع از قیمت ها و مشاوره با کارشناسان ما  کارشناسان فروش شرکت ایمن جام پیروزان  تماس بگیرید.​

شیشه های وین وایت دوجداره

امروزه استفاده از شیشه های وین وایت دوجداره، برای ساخت درب و پنجره ها بسیار متداول شده است. شیشه های دوجداره به طور کلی شامل دو پنل شیشه ای هستند که یک اسپیسر آنها را از هم جدا می کند و فضای خالی ایجاد شده با گاز آرگون پر می شود. این ترکیب از قابلیت های بسیار بالایی برخوردار است. از جمله اینکه عایقی صوتی به شمار می آید و از ورود سرو صدای اضافی فضای بیرون به داخل ساختمان جلوگیری می کند. از طرفی مانع از هدر رفتن گرمای ساختمان می شود و بدین نحو به بهره وری انرژی و کاهش هزینه های مصرف انرژی منجر می شود.

فروش عمده شیشه دوجداره وین وایت - مرکز فروش عمده شیشه | شیشه وین وایت

شیشه های وین وایت دوجداره که آرامش و راحتی فراوانی برای ساکنان ساختمان های مسکونی و کارمندان دفاتر اداری و تجاری فراهم می کنند، عمدتا از نوع شیشه سکوریت یا لمینت هستند. همچنین با برخورداری از ویژگی عایق رطوبتی از تجمع میعانات جلوگیری کرده و مانع از نم زدگی می شوند. از قابلیت های بسیار مهم دیگر این شیشه ها، می توان به مقاومت در برابر اشعه فرابنفش اشاره کرد. این امر باعث می شود که شیشه های وین وایت دوجداره همانند یک محافظ، لوازم و مبلمان فضای داخلی را از این اشعه مضر محفوظ نگه دارند و به دوام و ماندگاری انها کمک کنند

میز شیشه ای وین وایت

شیشه شفاف وین وایت:زیبایی، دوام و درخشندگی شیشه های وین وایت از آنها گزینه هایی عالی و مقرون به صرفه برای ساخت انواع میز شیشه ای از جمله میز مدیریت شیشه ای و میز کنفرانس شیشه ای ساخته است. این میزهای شیشه ای ضمن این که بسیار کاربردی بوده و در مکان های مختلف در ابعاد و اشکال متنوعی در دسترس هستند، سالیان متمادی بدون خط و خش و به همان شفافیت باقی می مانند

شیشه وین وایت | شیشه کریستال | شیشه اکسترا کلیر | شیشه 10 میل وین وایت |  شیشه 6 میل وین وایت

شیشه وین وایت هوشمند

شیشه شفاف وین وایت: در نهایت سری خواهیم زد به آخرین فناوری ها در ساخت المان های شیشه ایشیشه های وین وایت هوشمند از گزینه های بسیار جذاب هستند که مدرنیته را به هر محیطی هدیه می دهند. این شیشه ها تحت تاثیر جریان برق و توسط ریموت، از حالت شفاف به مات و برعکس تغییر شکل می دهند. این قابلیت، آنها را به عنوان گزینه هایی لوکس و بسیار کاربردی در ایجاد حریم خصوصی و محیطی جذاب مطرح می کند

Wholesaler of Iranian Vinwhite Glass

برای اطلاع از قیمت ها و مشاوره با کارشناسان ما  کارشناسان فروش شرکت ایمن جام پیروزان  تماس بگیرید.​

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


هشت + = 13