سایت 118 گلس،​تخصصي ترين سايت صنعت شيشه کشور
 سایت 118 گلس،​تخصصي ترين سايت صنعت شيشه کشور

انواع آینه پنجره ای

آینه پنجره ای، مدلی متفاوت در دکوراسیون

استفاده از وسایل خاص و متفاوت در دکوراسیون مثل همین آینه پنجره ای که موضوع مقاله امروز است، برای برخی از افراد اهمیت زیادی دارد. بنابراین با انتخاب و تهیه این وسایل علاوه بر آن که دکوراسیون خاصی خواهند داشت، جذابیت فضا را نیز چند برابر می کنند. آینه دکوراتیو از عناصری است که استفاده از آن در دکوراسیون فضایی خاص ایجاد می کند، به خصوص اگر انواع خاص و متفاوت آن به کار برده شود. در این مطلب به بررسی آینه پنجره ای که آینه ای دکوراتیو با مدلی خاص است و جلوه ای متفاوت و جذاب در فضا ایجاد می کند، می پردازیم.

 

آینه پنجره ای چیست؟

آینه پنجره ای نوعی آینه دکوراتیو با طراحی متفاوت و کاملا شبیه به پنجره است. از آنجایی که آینه برای بزرگ تر نشان دادن فضا استفاده می شود پس آینه پنجره ای می تواند گزینه بسیار مناسبی برای این کار باشد. آینه پنجره ای را می توان به خوبی به عنوان عنصری دکوری در دکوراسیون خانه استفاده و فضای خاص و متفاوتی ایجاد کرد. همچنین این مدل آینه را می توان به عنوان تابلوی زیبایی بر روی دیوار قرار داد تا نظرها را به خود جلب کند.

 

انواع آینه پنجره ای

202036 0053 raven window mirror z.100362آینه پنجره ای در شکل ها و اندازه های گوناگون ساخته می شود. بنابراین می توان آن را با توجه به نوع استفاده ای که دارد به انواع زیر تقسیم کرد:

  • آینه پنجره ای دیواری
  • آینه پنجره ای ایستاده
  • آینه پنجره ای جفت
  • آینه پنجره ای رومیزی

آینه پنجره ای دیواری

شما می توانید برای دکور کردن دیوار خاصی از خانه از آینه های پنجره ای دیواری کمک بگیرید. می توانید این آینه را در بالای میز کنسول در اتاق نشیمن قرار دهید و دیوار جذابی در آن فضا ایجاد کنید. همچنین می توانید آن را در پشت یکی از مبل ها و یا کاناپه بر روی دیوار نصب کرده و دکوراسیون تان را مدرن تر کنید. اندازه آینه پنجره ای مورد استفاده کاملا به سلیقه شما و فضای مورد استفاده بستگی دارد.

 

آینه پنجره ای ایستاده

در گذشته آینه کاری استفاده از آینه در دکوراسیون اهمیت زیادی داشته است و برای آنکه دکوراسیون جذاب و خاصی در خانه های قدیمی و سنتی ایجاد کنند، از پنجره های آینه کاری شده استفاده می کردند. امروزه این مدل آینه ها نیز در دکوراسیون خانه ها استفاده می شود و آن را متفاوت و جذاب می کند. آینه پنجره ای ایستاده یا قدی یک از مدل هایی است که می توانید آن را در دکوراسیون خانه های امروزی استفاده کنید. این آینه بر روی زمین و به صورت تکیه داده شده بر روی دیوار قرار می گیرد و آن را می توان در راهرو و یا ورودی خانه قرار داد و فضای جذابی را ایجاد کرد. همچنین می توان از آن در اتاق خواب نیز استفاده کنید.

 

آینه پنجره ای جفت

آینه های پنجره ای این قابلیت را دارند که در هر اندازه و شکلی قابل سفارش هستند. همچنین شما می توانید از دو آینه پنجره ای در کنار هم استفاده کنید و از تصویر جذابی که ایجاد می شود، لذت ببرید. حتی می توانید از تعداد آینه بیشتری نیز استفاده کنید و همانند قاب عکس آن ها را بر روی دیوارهای مختلف قرار دهید. البته باید اندازه خانه خود را در نظر بگیرید.

 

آینه پنجره ای رومیزی

آینه پنجره ای

استفاده از آینه در فضاهای مختلف خانه برای آینه کاری بسیار کاربردی است. آینه ها معمولا در اتاق نشیمن و پذیرایی، راهرو و اتاق خواب دیده می شوند. شما می توانید برای آن که در خانه های مدرن و امروزی، فضای متفاوتی ایجاد کنید از آینه های پنجره ای رومیزی در این فضاها استفاده کنید. این آینه ها را می توانید بر روی میزی با رنگ مورد علاقه تان قرار دهید و با دکوراسیون فضای مورد نظرتان ست کنید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× 6 = چهل دو