سایت 118 گلس،​تخصصي ترين سايت صنعت شيشه کشور
 سایت 118 گلس،​تخصصي ترين سايت صنعت شيشه کشور
سفارش شيشه مشجر

سفارش شیشه مشجر ؛ کاربرد شیشه مشجر

سفارش شیشه مشجر یا طرح دار ﺷﯿﺸﻪ ﻫﺎی ﺑﺴﯿﺎر ﺗﺮدی ﻫﺴﺘﻨﺪ ﮐﻪ ﻣﻘﺎوﻣﺖ ﻣﮑﺎﻧﯿﮑﯽ آﻧﻬﺎ در مقابل ﻓﺸﺎر و ﺿﺮﺑﻪ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ سایر ﺷﯿﺸﻪ ﻫﺎ ﮐﻤﺘﺮ اﺳﺖ قیمت و کاربرد شیشه مشجر آن را پرطرفدار کرده است.

در ﻓﺮاﯾﻨﺪ ﺳﮑﻮرﯾﺖ و مقاوم سازی شیشه، اﻣﮑﺎن ﺷﮑﺴتن آن زیاد اﺳﺖ، شیشه مشجر معمولا برای ایجاد محیط خصوصی و خارج از دید در ساختمان ها کاربرد دارد. این نوع شیشه در طرح های مختلف تولید و عرضه می شود.

شیشه مشجر مانند سند بلاست مات بوده و سمت دیگر آن به هیچ وجه قابل دیدن نیست. اﯾﻦ ﻧﻮع ﺷﯿﺸﻪ دارای ﻃﺮاﺣﯽ و ﻧﻮع ﺑﺎﻓﺖ متنوع نیست و محدودیت دارد.

شیشه مشجر برفی به روش نورد مذاب شیشه بین دو غلطک که معمولا غلطک زیری طرح دار است تولید می شود. یک طرف شیشه مشجر دارای طرح است که بتوان شیشه را به وسیله طرف مسطح شیشه برش داد.

شیشه مشجر دارای طرح هایی مانند کریزیت، بازوبندی، برگ بیدی، دره بینی، طرح فرانسه و سیمی با ضخامت های متفاوت وجود دارد.

با انواع شیشه، آشنا شوید - علوم پایه

کاربرد شیشه مشجر 

کاربرد شیشه مشجر معمولا برای فضایی است که بخواهید نور وارد محیط شود ولی در عین حال، داخل محیط دیده نشود. این شیشه در طرح و رنگ گوناگون تولید شده  است.

کاربرد شیشه مشجر با طرح بارانی و اجرای دکوراسیون و تزئینات داخلی خانه طرفداران زیادی دارد. تقسیم بندی فضاهای مختلف خانه یا پارتیشن بندی با شیشه مشجر اجرا می شود.  کاربرد شیشه مشجر در بخش های مختلف خانه تعریف شده است و در نمای داخلی و خارجی ساختمان ها نیز به کار برده می شوند.  در گلخانه و سرویس های بهداشتی کاربرد شیشه مشجر با طرح و رنگ مختلف است.

قیمت شیشه مشجر با شیشه های دیگر متفاوت است.  کاربرد شیشه مشجر مدل برفی به دلیل طرح و ناهمواری در یک طرف باعث شکست نور می شود و تصویر واضحی از اشیا در آن سوی شیشه دیده نمی شود.

شیشه مشجر درختی - گروه صنعتی سهند

ساختار شیشه طرح دار 

ساختار شیشه طرح دار طوری است که با عبور ماده مذاب شیشه از بین غلطک های فلزی طرح دار تولید می شود. انواع طرح و نقش های این شیشه ها را می توانید از بازار تهیه کنید.  در ساختار این شیشه  این غلطک های فولادی ضخامت های مختلفی را به وجود آورده، طرح های خاصی را روی یک یا هر دو سطح شیشه حک می کنند.

ساختار این شیشه طوری است که برای فضاهایی که نیاز به عبور نور از بیرون به داخل را داشته ولی مانع دید در داخل ساختمان باشد.  ساختار این نوع شیشه باعث می شود که فضای داخلی منزل کوچک نشان داده می شود و موجب حذف کامل دید از بیرون می شوند.

ساختار  این نوع شیشه طوری است که ایمنی بیشتری داشته و از آن در شیشه های آسانسور، نورگیر سقفی و فضاهایی که خطر آتش سوزی و انفجار وجود دارد، به کار می رود.

قیمت شیشه مشجر

قیمت شیشه مشجر را با توجه به نوسانات موجود در بازار و لحظه ای بودن قیمت ها نمی توان به طور دقیق اعلام کرد و عوامل متعددی در محاسبه آن دخیل هستند.  ضخامت و نوع جنس شیشه از مهم ‌ترین عوامل تاثیرگذار روی قیمت شیشه  هستند که براساس نیاز و نوع کاربری آن کاملا متفاوت می باشند.

برای محاسبه قیمت نوع و میزان سختی و همچنین پروژه ای که این نوع شیشه مورد استفاده قرار می گیرد را در نظر می گیرند.  تعداد و متراژ شیشه و همچنین مدت ‌زمان اجرای نصب آن نیز از مورادی هستند که باید برای محاسبه قیمت شیشه مشجر در نظر داشته باشید.

شما عزیزان می توانید برای ککسب اطلاعات بیشتر،​ثبت سفارش و مشاوره رایگان به سایت شرکت ایمن جام پیروزان مراجعه نمایید.

معرفی شیشه فلوت، شیشه مشجر و شیشه نقشینه | کارگشا

اشتراک گذاری
برچسب‌ها:

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 2 = پنج