شیشه لمینت و امنیتی

شیشه امنیتی:شیشه لمینت و امنیتی رنگی به دلیل داشتن تلق PVB، در مقابل ضربه مقاومت بیشتری نسبت به  شیشه معمولی دارد، شیشه معمولی در اثر ضربه شکسته شده و به قطعات ریز و برنده تبدیل می شود.  لایه PVB میانی در شیشه لمینت مانع از پاشیده شدن قطعات خرد شده به اطراف می شود و قطعات شیشه شکسته شده را در کنار هم نگه می دارد و با این خاصیت، خطر آسیب کاهش پیدا می کند.

در ساخت شیشه لمینت بین لایه PVB افزودنی های جاذب UV به کار رفته که می تواند تا حدودی آسیب ها و مشکلات ناشی از تابش اشعه مضر UV خورشید، را کاهش دهد.  شیشه‌ سکوریت های ضد سرقت به عنوان پرکاربردترین موارد استفاده در شیشه لمینت محسوب می شود. این نوع از شیشه لمینت در ظاهر به شیشه‌ معمولی شباهت دارد.

با توجه به ساختار چند لایه بودن شیشه‌ لمینت و داشتن یک‌لایه‌ تلق، از مقاومت بسیار بالایی در برابر ضربات سنگین و اصابت گلوله برخوردار است به همین دلیل گاهی به عنوان شیشه ضد گلوله معرفی می شود. برای اطلاع از قیمت ها و مشاوره با کارشناسان ما  کارشناسان فروش شرکت ایمن جام پیروزان  تماس بگیرید.

شیشه لمینت امنیتی رنگی

شیشه لمینت نسبت به شیشه‌ معمولی از ضریب ایمنی بیشتری برخوردار است. این نوع شیشه از دو یا چند لایه شیشه تخت تشکیل شده که با لایه میانی PVB به یکدیگر متصل شده و مقاومت بالایی دارد.  شیشه لمینت رنگی علاوه بر این که تمام خاصیت های شیشه لمینت مانند مقاومت در برابر زلزله و سرقت، جلوگیری از نفوذ اشعه UV و کاهش آلودگی صوتی را دارد، طیف گسترده ای از رنگ ها را نیز داراست.  این نوع شیشه می تواند شفاف، مات یا غیر شفاف باشد. کاربرد این نوع شیشه در نمای بیرونی و درونی ساختمان و برای طراحی دکوراتیو در بخش های داخلی خانه است.

شیشه لمینت رنگی با استفاده از تلق های PVB رنگی که توسط شرکت های معتبر اروپایی ساخته می شوند، تولید و به بازار عرضه می شود.  لایه میانی در شیشه لمینت از سایر مواد مانند چوب پوستر و فیبر نیز تشکیل می شود که با فرآیند لمینت توسط رزین‌های مخصوص شیشه‌ها شکل نهایی را به خود می ‌گیرند.

ساخت شیشه لمینت امنیتی

برای ساخت شیشه لمینت ابتدا روی یکی از شیشه ها، لایه PVB را قرار داده و لایه بعدی شیشه را روی آن قرار می دهند. در مرحله بعد شیشه ها وارد دستگاه اتوکلاو می شوند.  مرحله بعدی ساخت شیشه لمینت خلا داخل دستگاه اتوکلاو باعث می شود هوا از میان شیشه ها خارج شده و با گرمای موجود، لایه PVB به هر دو لایه شیشه چسبیده و استحکام و اتصال شیشه ها به یکدیگر را موجب شود.  استفاده از نصب شیشه لمینت در ساختمان‌هایی با ارتفاع زیاد مناسب است و برای جلوگیری از خطرات احتمالی از جمله آتش ‌سوزی و زلزله نیز می تواند کاربرد داشته باشد.

چندین نوع شیشه در لایه‌های مختلف به کار می رود که از مزیت‌های مهم ساخت شیشه لمینت است و باعث افزایش کارایی این نوع شیشه می ‌شود.  در ساخت شیشه لمینت علاوه بر افزایش ایمنی، عایق بودن آن‌ در برابر صدا نیز در نظر گرفته شده است. این نوع شیشه در مناطقی که بادهای شدید می ‌وزد و خطر ایجاد طوفان و گردباد وجود دارد، از امنیت و مقاومت بالا برخوردار بوده و کاربرد دارد .برای اطلاع از قیمت ها و مشاوره با کارشناسان ما  کارشناسان فروش شرکت ایمن جام پیروزان  تماس بگیرید.

قیمت شیشه لمینت امنیتی

قیمت شیشه لمینت به موارد مختلفی مانند ارتفاع، عرض، نوع شیشه لمینت و همچنین تعداد لایه های این شیشه بستگی دارد و می تواند در قیمت شیشه لمینت سفارشی شما تاثیرگذار باشد.  برای محاسبه و استعلام قیمت شیشه لمینت علاوه بر طول و عرض شیشه، باید نوع آن را مشخص کنید و برای تعرفه شیشه لمینت باید به پروژه مورد نظر نیز توجه داشت.

برای برآورد قیمت شیشه لمینت کارشناسان باید پس از بازدید پروژه و بررسی های انجام شده، محاسبه براساس ابعاد، نوع شیشه و سفارش مشتریان اقدام خواهد شد.

قیمت شیشه لمینت می تواند بر اساس هزینه یراق آلات که به صورت جداگانه محاسبه شده و بسته به نوع آن متفاوت است، محاسبه و استعلام شود.قیمت شیشه لمینت  قیمت شیشه لمینت به موارد مختلفی مانند ارتفاع، عرض، نوع شیشه لمینت و همچنین تعداد لایه های این شیشه بستگی دارد و می تواند در قیمت شیشه لمینت سفارشی شما تاثیرگذار باشد.  برای محاسبه و استعلام قیمت شیشه لمینت علاوه بر طول و عرض شیشه، باید نوع آن را مشخص کنید و برای تعرفه شیشه لمینت باید به پروژه مورد نظر نیز توجه داشت.

برای برآورد قیمت شیشه لمینت  کارشناسان فروش شرکت ایمن جام پیروزان  باید پس از بازدید پروژه و بررسی های انجام شده، محاسبه براساس ابعاد، نوع شیشه و سفارش مشتریان اقدام خواهد شد.  قیمت شیشه لمینت می تواند بر اساس هزینه یراق آلات که به صورت جداگانه محاسبه شده و بسته به نوع آن متفاوت است، محاسبه و استعلام شود.