سایت 118 گلس،​تخصصي ترين سايت صنعت شيشه کشور
 سایت 118 گلس،​تخصصي ترين سايت صنعت شيشه کشور

شیشه های نوین؛ قسمت چهارم: شیشه نانو خود تمیز شونده

شیشه های خود تمیز شونده به نام شیشه نانو هم شناخته می شود گروهی جدید از روش‌های نوین هستند که به بازار شیشه ساختمانی عرضه شده اند .شیشه نانو یا شیشه خود تمیز شونده از یک لایه شیشه ساختمانی معمولی تشکیل شده است که روی سطح آن با مواد نانو پوشش داده شده است این مواد خاصیت آب گریز دارند و به نوعی با تشکیل یک لایه روکش روی سطح شیشه از تماس و چسبیدن مواد گوناگون و آلودگی ها روی شیشه جلوگیری میکند شیشه خود تمیز شونده را با مواد شیمیایی نانو ساختار یا اسپری کردن روی شیشه و اعمال مواد با دستمال یا حوله نانو روی شیشه انجام می دهند.

در این شیشه ها نوعی از مواد نانو تکنولوژی روی شیشه اسپری و با پارچه نانو به مدت ۵ دقیقه اعمال می گردد. کاربرد شیشه های نانو بیشتر در نمای ساختمانها و برج های بلند مرتبه می باشد که امکان نظافت روزانه روی انها امکانپذیر نمی باشد.که به صورت شستشو با آب و فشار بالا و بدون نیاز به استفاده از فرچه انجام میشود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصولات کافی است به سایت شرکت ایمن جام پیروزان به نشانی www.piroozanshop.com مراجعه نمایید

درباره شیشه نانو

نوعی دیگر از شیشه های نانو می توان به شیشه ضد بخار اشاره کرد. بیشتر در دور دوشی های شیشه‌ای و کابین دوش شیشه ای و حمام شیشه ای از آن استفاده می کنند. که با اعمال این ماده نانو روی شیشه از تشکیل بخار روی شیشه جلوگیری می شود البته باید به خاطر داشت بعد از نانو کردن شیشه به هیچ عنوان نباید از مواد شوینده برای نظافت شیشه استفاده کرد چون مواد شوینده خاصیت نانو بودن مواد را از روی شیشه شما پاک میکند و از این حالت خود تمیز شوندگی ضد بخار بودن شیشه جلوگیری می کند.
شیشه نانو

مزیت شیشه نانو

از مزیت‌های این شیشه خود تمیز شونده می توان به آسانی در نظافت و خود شستشو بودن اشاره کرد و نیاز به شستشوی هفتگی و ماهیانه نیست و با ریزش و بارش باران به خودی خود تمیز می شوند و تمام آلایندگی ها از روی سطح آن ریزش میکند و برای برج هایی با نمای تمام شیشه ای بسیار عالی و کاراست.

 


شرکت ایمن جام پیروزان ارائه دهنده انواع شیشه های مختلف و متنوع از جمله برفی با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت می باشد و در صورت نیاز  هم نصب شیشه را بر عهده خواهد گرفت. شما مشتریان عزیز می توانید شیشه برفی با ابعاد و طرح و رنگ مورد نظر خود را از طریق سایت شرکت ایمن جام پیروزان به نشانی piroozanshop.com سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن سفارش خود را تحویل بگیرید.


شیشه های خود تمیز شونده - فناوری داده پویشگر

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− 2 = هیچ