سایت 118 گلس،​تخصصي ترين سايت صنعت شيشه کشور
 سایت 118 گلس،​تخصصي ترين سايت صنعت شيشه کشور
نورگیر سقفی در خانه ؛ سفارش نورگیر سقفی

نورگیر سقفی در خانه ؛ سفارش نورگیر سقفی

نورگیر سقفی همان پنجره سقفی است که برای انتقال نور بیشتر به داخل ساختمان و رد و بدل شدن هوا مورد استفاده قرار می گیرد و انواع مختلفی مانند نورگیر حبابی و گنبدی و بازشو دارد.

استفاده از نورگیر مزیت هایی دارد و فضای پرنور و خاصی را ایجاد می کند در طول روز از نور خورشید به اندازه کافی برخوردار می شود.

از نورگیر می توان به  عنوان پوشش سقف حیاط خلوت و سقف پاسیو، سقف پارکینگ، سقف استخر و موارد مشابه استفاده کرد، از سوی دیگر طراحی نورگیر در خانه های قدیمی سبب می شود تا با تغییرات جزئی، خانه ای متفاوت و مدرن در اختیار داشته باشید.

نورگیر مدرن از جمله مواردی است که امروزه طرفداران بسیاری پیدا کرده و در ساخت ساختمان های مسکونی، اداری و… می توان از این شیوه معماری بهره برد.

برای ثبت سفارش و کسب هرگونه اطلاعات به سایت  شرکت ایمن جام پیروزان  مراجعه نمایید.

نورگیر سقفی

نورگیر سقفی مدرن

نورگیر سقفی مدرن و اجرای آن همراه با آب بندی، از مواردی است که انجام آن نیازمند تجربه، دقت و رعایت اصول ایمنی و استانداردهای آب بندی است.

نورگیر سقفی مدرن در خانه با کاربری های مختلف با تابش زیاد نور در فضای اتاق و تهویه بیشتری را برای محیط فراهم می کند.

نورگیر فرصتی فوق العاده به ساکنین برای اضافه کردن عنصری جذاب به سقف کاذب و ترکیب نورپردازی طبیعی و مصنوعی می دهد.

استفاده از نورگیر مدرن در یک فضا با ارتفاع کم، باعث می شود سقف بلندتر و فضا را بزرگتر نشان بدهد و محیطی آرام و به دور از هر گونه سر و صدا را فراهم می کند.

نصب نورگیر متناسب با فضای مورد نظر نیاز به محاسبه مساحت دارد و براساس اینکه برای سقف پاسیو، استخر یا حیاط خلوت باشد، به مصالح و سازه‌ مخصوص نیاز داشته و رنگ و نوع لایه‌ ها، عایق و دو جداره بودن یا نبودن و هزینه نصب تعیین می شود.  برای اطلاع از قیمت انواع سقف شیشه ای و درب شیشه ای و همچنین مشاهده نمونه کارها تنها کافی است به سایت   شرکت ایمن جام پیروزان  به آدرس   www.piroozanshop.com مراجعه نمایید.

نورگیر سقفی

نورگیر سقفی بازشو

نورگیر سقفی بازشو در هر فضایی که نصب شود شامل سیستم جک دار بازشو برای تهویه هوا  یا تردد روی سقف است.

نورگیر سقفی بازشو حبابی در اندزه و رنگ های مختلف با قابلیت نصب سیستم متحرک پیاده سازی و اجرا کرد.

قسمت متحرک هم  به صورت دستی که با میله ای به ارتفاع ۱,۵ متر  و هم به صورت موتور گیربکس دار کنترل از راه دور یا ریموت باشد.

نورگیر بازشو فضای محدود شفاف و شیشه ای است که نور و روشنایی طبیعی را تامین می کند و باعث دید داشتن به بیرون می شود، نصب آن براساس جنس، رنگ و اندازه و مکان مورد استفاده تعیین می شود. برای ثبت سفارش و کسب هرگونه اطلاعات به سایت  شرکت ایمن جام پیروزان  مراجعه نمایید.

نورگیر بازشو و متحرک این قابلیت را دارد که در مواقع نیاز باز شود و امکان تهویه هوا را به وجود بیاورد و هوای نامطبوع و رطوبت را از محیط خارج کند.

نورگیر سقفی

نورگیر سقفی حبابی

نورگیر سقفی حبابی از دو قسمت حباب از جنس ورق اکرولیک با لایه ضد UV و پایه از جنس فایبرگلاس با رزین پلی استر و سایر اتصالات تشکیل می شود که حباب با پیچ و مهره روی پایه نصب شده و سپس کامل آب بندی و ایزوگام می شود.

نورگیر حبابی یا کوپل برای پوشش سقف حیاط خلوت، استخر، پارکینگ اتومبیل و غیره کاربرد دارد و یکی از روش های نوین در ساخت و ساز محسوب می شود.

نورگیر حبابی چندین برابر بیشتر از پنجره عمودی با اندازه یکسان نور روزانه را برای فضای مورد نظر تامین می کند و نور حاصل به شکل یکنواخت در فضا منتشر می شود.

با نصب نورگیر سقفی حبابی احتمال بازتاب نور کمتر به وجود می آید و حفاظت از حریم خصوصی بیشتر و بهتر انجام می شود.

استفاده بهینه از حیاط خلوت با استفاده از این نوع سقف مانع از نفوذ آب باران و گرد و غبار و حشرات می شود.

برای مشاوره رایگان به سایت  شرکت ایمن جام پیروزان  مراجعه نموده و با همکاران باتجربه ما در این زمینه تماس حاصل نمایید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


هشت × 4 =