سایت 118 گلس،​تخصصي ترين سايت صنعت شيشه کشور
 سایت 118 گلس،​تخصصي ترين سايت صنعت شيشه کشور
آموزش نحوه سفارش و نصب آینه های دکوراتیو

آموزش نحوه سفارش و نصب آینه های دکوراتیو

هنگامی که تصمیم می گیرید از آینه های دکوراتیو در دکوراسیون منزل یا محل کارتان استفاده کنید بهتر است مراحل نصب آن را هم بدانید. به طور کلی از دیدگاه نصب، آینه های دکوراتیو به دو بخش تقسیم می شوند.

بخش اول آن دسته از آینه ها هستند که که به صورت یک مجموعه کامل ساخته شده اند و به وسیله میخ یا بست به دیوار آویزان می شوند. این نوع آینه های دکوراتیو نصب سخت و پیچیده ای ندارند و از این رو در ادامه پیرامون آن ها توضیحی نخواهیم داد. اما نوع دیگر آینه های طرح دار بر روی دیوار همچون آینه های تراش دار هستند و الگوی خاصی برای نصب دارند که کمی حوصله، صبر و البته دقت لازم دارد.

خرید و قیمت آینه دکوراتیو آتریکس مدل برگ MD01 از غرفه آتریکس | باسلام
مراحل نصب آینه های دکوراتیو

الگوی آینه را بر روی دیوار با چسب کاغذی به آرامی ثابت نمایید. پس از آن که از قرارگیری محل مناسب الگو بر روی دیوار و فواصل آن از طرفین اطمینان حاصل نمودید تکه های آینه را به آرامی بردارید. مواظب باشید لبه های آینه در برخورد با دیوار یا سایر تکه ها آسیب نبیند و نشکند.

طوری عمل کنید گویا قصد دارید همانند یک پازل، تکه مناسب را در جای خود قرار دهید. به شکل و نقشه ارائه شده دقت کنید و به سادگی تکه ای از آینه های دکوراتیو را از پشت به چسب آغشته کرده و بر روی دیوار در جای مناسب خود فشار دهید. برای نصب آینه ی موردنظر بر روی دیوار منزل یا محل کارتان از چسب مخصوص آینه استفاده کنید.

سعی کنید از چسب هایی که به نام تجاری چسب آکواریوم و یا پسب سیلیکون معروف هستند استفاده نکنید. به علت آن که چسب های سیلیکون یا آکواریوم درون ترکیبات خود اسید دارند، به مرور زمان باعث از بین رفتن جیوه پشت آینه های دکوراتیو خواهند شد و پس از چند سال آینه با حالت پوسیدگی زیبایی خود را از دست خواهد داد.

از این رو پیشنهاد ما به شما، استفاده از چسب آینه است. اسید های متداول در چسب سیلیکون و آکواریوم در چسب شیشه وجود ندارد و از لحاظ استحکام یکی از بهترین چسب ها می باشد.

مشخصات، قیمت و خرید آینه دکوراتیو دکو گیوا مدل GL30 مجموعه 9 تکه ...

میزان چسب لازم برای نصب آینه های دکوراتیو

از یک سمت الگوی ارائه شده، شروع به نصب کنید. در چهار گوشه ی آینه به میزان لازم چسب بزنید و اگر قطعات آینه شما بزرگ است نقاط بیشتری را به چسب آغشته کنید. سپس تکه های آینه های دکوراتیو را با توجه به طراحی انجام شده و یا به وسیله ی نقشه ارائه شده، بر روی دیوار بچسبانید. به دقت آینه های دکوراتیو را در کنار یکدیگر فیت نمایید، به طوری که طبق نقشه هیچ گونه درزی بین قطعات آینه دیده نشود.

نصب این الگوها باید تمیز و با تجربه کافی، دقت و حوصله انجام شود. با توجه به اینکه آینه جنس حساسی دارد، باید توجه کنید که لبه ها و یا نقاط تیزگوشه ی آینه های دکوراتیو، در اثر ضربه و برخورد آینه ها لب پر نشوند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× شش = 12