سایت 118 گلس،​تخصصي ترين سايت صنعت شيشه کشور
 سایت 118 گلس،​تخصصي ترين سايت صنعت شيشه کشور

استوپ شیشه سکوریت چگونه تنظیم می شود؟

استوپ شیشه سکوریت را برای آن دسته از درب های بزرگ و سنگین که لولا توانایی نگهداری از درب شیشه ای را ندارد، استفاده می شود و به راحتی می تواند وزن درب را تحمل کند .ما در این مقاله می خواهیم با نحوه تنظیم کردن استوپ شیشه سکوریت بیشتر آشنا شویم با ما همراه باشید.

تنظیم استوپ شیشه سکوریت

همان طور که می دانید یکی از مهم ترین ویژگی های استوپ شیشه ای تنظیم سرعت حرکت درب است. این ویژگی منحصر به فرد درب شیشه سکوریت این گونه است که سرعت حرکت درب را در زمان جفت شدن در زاویه مشخص کاهش می دهد. زمانی که استوپ شیشه سکوریت بر روی هر دربی نصب شود ، درب به طور کامل باز خواهد شد و از زاویه 175 درجه به بعد می توان به صورت خودکار بسته شود.

استپ شیشه - صفحه 3 از 6 - قیمت خرید و فروش انواع شیشه | شیشه ها

درب های شیشه سکوریت در انواع مختلف ساخته می شوند و کاربرد فراوان دارند.یکی از انواع درب شیشه ای که طرفداران زیادی را دارد،درب لولایی شیشه ای است که در اغلب فروشگاه و مغازه ها،راهرو و منازل کاربرد دارد.
استوپ شیشه سکوریت یکی از پرکاربردترین یراق آلات مصرفی در انواع درب لولایی است .در ادامه به تنظیم استوپ شیشه سکوریت می پردازیم . تنظیمات این بخش از انواع درب شیشه ای باید توسط افراد حرفه ای و کاربلد انجام شود تا مشکلات بعدی ایجاد نشود و طول عمر درب شیشه ای افزایش پیدا کند.

با برخورداری از خدمات شرکت های متخصص در این زمینه دیگر نیازی به صرف هزینه فراوان جهت تنظیم استوپ شیشه سکوریت و رگلاژ درب شیشه ای نخواهید داشت.البته تنظیم کردن این بخش کار سخت و پیچیده ای نیست و هر شخصی می تواند آن را انجام دهد  اما به منظور دوباره کاری و صرف کمترین هزینه بهتر است توسط افراد متخصص انجام شود.


بیشتر بخوانید:

استوپ شیشه سکوریت و قیمت و انواع استوپ درب سکوریتشرکت ایمن جام پیروزان ارائه دهنده انواع شیشه های مختلف و متنوع از جمله برفی با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت می باشد و در صورت نیاز  هم نصب شیشه را بر عهده خواهد گرفت. شما مشتریان عزیز می توانید محصول مورد نظر خود را از طریق سایت شرکت ایمن جام پیروزان به نشانی piroozanshop.com سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن سفارش خود را تحویل بگیرید.


استوپ شیشه سکوریت - قیمت خرید و فروش انواع شیشه | شیشه ها

تعمیر و نگهداری استوپ شیشه سکوریت

زمانی که درب شیشه ای دچار مشکل شد باید تعمیر لولا یا تعمیر استوپ درب شیشه ای انجام شود .این اشکالات شامل ایجاد صدا در درب زمان باز و بسته شدن ، تکان خوردن درب در هنگام باز بودن ،بسته نشدن درب شیشه ای به صورت کامل و قرارنگرفتن درب ها روی کم در زمان بسته شدن همه از نشانه های ایجاد مشکلات در درب های شیشه ای است که نیاز به مراقبت و تعمیرات دارد.تنظیم استوپ درب شیشه ای شامل رگلاژ استپ و لولا و فریم درب است که بهتر است توسط افراد حرفه ای و باتجربه انجام شود.
مجموعه ما با برخورداری از افراد مجرب و آموزش دیده آمادگی خود را جهت ارائه خدمات برتر به مشتریان خود اعلام می دارند.شما می توانید با مراجعه به وبسایت مجموعه و برقراری ارتباط با کارشناسان مشاوره ار رایگان در این زمینه داشته باشید.

تعمیر استوپ درب شیشه ای در حقیقت تعمیر و نگهداری از جک شیشه سکوریت است که با انجام اقدامات مختلف مشکلات آن رفع خواهد شد.تعمیرات این بخش می تواند با روغن کاری ساده یا آچارکشی  برطرف شود اما بهتر است این کار توسط افراد باتجربه انجام شود در غیر این صورت هزینه و خسارت های جبران ناپذیری به همراه خواهد داشت.


شرکت ایمن جام پیروزان ارائه دهنده انواع شیشه های مختلف و متنوع از جمله برفی با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت می باشد و در صورت نیاز  هم نصب شیشه را بر عهده خواهد گرفت. شما مشتریان عزیز می توانید محصول مورد نظر خود را از طریق سایت شرکت ایمن جام پیروزان به نشانی piroozanshop.com سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن سفارش خود را تحویل بگیرید.


SS Gla Floor Spring, Top Drawers Private Limited | ID: 8406478248

منبع: resalatglass

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ چهار = 8