سایت 118 گلس،​تخصصي ترين سايت صنعت شيشه کشور
 سایت 118 گلس،​تخصصي ترين سايت صنعت شيشه کشور
فيکس پوينت شيشه

فیکس پوینت شیشه چیست؟

فیکس پوینت شیشه چیست؟

فیکس پوینت:نرده شیشه ای فیکس پوینت از ترکیب قطعات اسپایدری استیل و جام های شیشه ای سکریت با ضخامت های 12 تا 16 میلی متر تولید می شود و در این گونه مدل ها می توان از هندریل هایی از جنس استیل و یا آلومنیوم هم مورد استفاده قرار داد و این مدل نرده شیشه برای فروشگاه ها و ویلاها مناسب است که باعث می شود مشکل محدودیت فضای راه پله ها را حل و فصل کند و هم چنین ناگفته نماند که تعداد سوراخ های اتصال قطعه فیکس پوینت به دیواره راه پله بستگی دارد.

 

نتیجه تصویری برای kvni adai

نرده شیشه ای فیکس پوینت با کف پله چوبی

 

فیکس پوینت چیست:

فیکس پوینت ها یا بولیت ها نگهدارنده شیشه قطعات فلزی از جنس استینلس استیل هستند که برای نگهداری شیشه های هندریل یا نرده شیشه ای بکار می رود.

این بولیتها در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید شده است و از یک سوء به سازه های ساختمان (فلزی-بتنی) وصل شده و از سوی دیگر دلیل استفاده از قطعات استینلس استیل:برای تولید فیکس پوینت علاوه بر ویژگی های فنی این آلیاژ مانند مقاومت بالا-دوام در برابر ضرب خوردگی-ویژگی ظاهری و زیبایی آن می باشد.(فیکس پوینت ها از جنس آلومینیوم نیز تولید می شود.)

نتیجه تصویری برای نرده شیشه ای فیکس پوینت

نرده شیشه ای فیکس پوینتی یکی از پر طرفدارترین انواع نرده های شیشه ای هستند و آن ها بسیار زیبا با طراحی مدرن هستند که امکان ایجاد سطحی یکنواخت و یکدست از شیشه را به طراحان میدهد و نصب شیشه بوسیله فیکس پوینت یکی از معمول ترین روش نصب شیشه می باشد.

 

 

یکی از بهترین و ساده ترین روش نصب و اجرای هندریل ها و نرده های شیشه ای استفاده از سیستم یوچنل و مشخصا سیستم یوچنل دفنی می باشد. دلیل نام گذاری این قطعات به نام یوچنل بسیار واضح است این نام گذاری با توجه به فرم شکل این پروفیل هاست که حاصل فرایند اکسترود شمشهای آلومینیوم از میان قالب های اکسترود می باشد.

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× یک = 3